,

Pláč bezejmenné – 2. kapitola (komplet)

Zdroj:

Druhá kapitola mé knihy. Tentokrát ale ne na části, ale pro vytrvalé čtenáře vcelku.
Seznamte se s hlavní hrdinkou Saril. Ukrývá sobě mnohá tajemství.

,

Pláč bezejmenné – 2. kapitola, 4. část

pokoj
Zdroj: raphael-lacoste.deviantart.com/

Poslední část druhé kapitoly. O co Giléovi skutečně jde? Jak je možné, že mění svou tvář tak náhle a nečekaně? Vyzná se v něm vůbec někdo, nebo ani on sám neví, co vlastně doopravdy chce? Otevírá se spousta otázek. Nezbývá než je odhalit…

,

Pláč bezejmenné – 2. kapitola, 3. část

Zdroj: rawen616.deviantart.com/

Co přimělo náčelníka, aby Saril před obřadem navštívil? Záleží mu na dívce, nebo ji má jen jako loutku, pouhý nástroj k prosazení si své vůle?

,

Pláč bezejmenné – 2. kapitola, 2. část

Zdroj: ondskapens.deviantart.com

Slib věčné lásky není vždy o tomto vzácném citu. Pro Saril je to hlavně povinnost. Nevzít si Irmona by bylo bráno jako zrada, znamenající pro ni i jejího otce rozsudek smrti. Podepíše ho svým jménem a dá se na útěk, nebo obětuje své štěstí?

,

Pláč bezejmenné – 2. kapitola, 1. část

nevěsta
Zdroj: grinch7.deviantart.com

Domluvené sňatky. Dříve něco zcela normálního. Ani na Alvi to není nic neobvyklého, zvlášť když ženichem není nikdo jiný než syn samotného náčelníka.

,

Pláč bezejmenné – 1. kapitola (komplet)

Pláč bezejmenné
Zdroj: vlastní foto

První kapitola mé knihy. Tentokrát ale ne na části, ale pro vytrvalé čtenáře v celku. Objevte, co se skrývá za úspěchem mocného muže! Neúprosný náčelník a jeho intriky na vás už čekají…

,

Pláč bezejmenné – 1. kapitola, 6. část

Zdroj:

Minulá zveřejněná část končila v momentě, kdy celý dav nadšeně provolával Irmonovo jméno. On sám ale měl úplně jiné starosti. Před tímto osudovým okamžikem mluvil se svým otcem. Co mu Giléus pověděl, že neoplýval radostí jako všichni ostatní?
Poslední část první kapitoly je tu…

,

Pláč bezejmenné – 1. kapitola, 5. část

Zdroj:

Veledůležitá zpráva od samotných Bohů se konečně dostává k náčelníkovi. Co obsahuje a jak se s ní rozhodne naložit? Podaří se mu opět dosáhnout svého tak jako už mnohokrát?

,

Pláč bezejmenné – 1. kapitola, 4. část

Zdroj:

Mít dobrou myšlenku je k ničemu, když ji nemůžete uskutečnit. Peníze. Podivuhodný kousek kovu, který proměňuje skvělé nápady ve skutečnost. Jak je ale získat a nenadělat si při tom nepřátelé? A kde jsou postaveny hranice našeho počínání?