,

Blogový agregátor Sleduju.cz

Zdroj:

O co tedy vlastně jde?

Sleduju.cz si za krátkou dobu své existence získalo řadu věrných návštěvníků. Není se čemu divit. Projíždět nepřeberné množství nejrůznějších blogů zabere spoustu času, a proto každý uvítá něco, co mu tuto drahocennou veličinu ušetří.

Na Sleduju.cz najdete všechno hezky na jednom místě a navíc si můžete udělat své vlastní nastavení, takže se Vám budou zobrazovat ve výpisu článků pouze ty příspěvky, které opravdu chcete číst. K tomu stačí jediné – přihlásit se.

To by leckoho mohlo odradit, ale autor Sleduju to vyřešil velice pohodlně pro všechny své návštěvníky. Přihlásit se dá pomocí loginu přes Facebook, Twitter či Google, takže se nemusíte ničeho bát, žádné starosti a vyplňování osobních údajů Vás rozhodně nečeká.

Vyberte si, je z čeho!

Jako blogový agregátor je Sleduju zcela nestranné. Najdete zde širokou škálu toho, co by Vás mohla zajímat. Nejvíce blogů čítá kategorie „Osobní“, přesto však tu najdete nabídku mnoha dalších okruhů. Potřebujete-li nějaké šikovný recept, stačí se jen podívat pod položku „Vaření“, zajímáte se o internetové prostředí? Pak je tu pro vás kategorie „Internet“.

Pro volnočasové čtení jsou tu pak blogy o cestování, filmech, focení, hrách a nechybí ani něco z toho literárního světa.

Sleduju versus jiné blogové agregátky

Blogových agregátoru není moc, přesto však Sleduju.cz není jediné. Co já osobně považuji za jeho největší výhodu oproti ostatním je propojení se sociálními sítěmi Facebookem, Googlem+ a Twitterem. Navíc za dobu jeho existence jsem ještě nezaznamenala nějaký výpadek. Autor stránce věnuje hodně času a stále přidává nová vylepšení. Jako jednu z nejpovedenějších přídavných funkcí bych pak vyzdvihla tzv. Tržiště.

Tržiště aneb Kdo hledá, skutečně najde

Tržiště je místo na Sleduju, které slouží k nabídkám a poptávkám. Můžete si tak s někým domluvit výměnu odkazů, guestposting(což je buď jednostranné či oboustranné vyměňování článků) či jakkoliv jinak spolupracovat s Vašimi blogem.

Záložka „Tržiště“ je určena spíš pro blogery, než pro samotné čtenáře. Najdete v horní liště vpravo od názvu blogového agregátoru. Zatím se teprve rozjíždí, nicméně má skvělý potenciál do budoucna, takže pokud přemýšlíte, jak zpestřit a vylepšit právě Váš blog, neváhejte ji se na tržiště vypravit! Zcela jistě dobře pořídíte.

Zapojte se na Sleduju.cz

Sleduju vzniklo pro všechny lidi z internetové blogosféry. Ať už sami vedete svůj blog, nebo patříte „pouze“ k jejich pravidelným čtenářům, neváhejte se zapojit. Nejdete tu nejen své oblíbené blogy (jako třeba Blog Textařky 😀 ), ale i mnoho dalších zajímavých informací, které se vám budou hodit. Zkrátka není nad to mít vše hezky přehledně na jednom místě.

0 Odpovědi

Zanechte Odpověď

Chci se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *