,

“Člověk nosí své příběhy s sebou,” říká spisovatel Daniel Tučka.

Zdroj:

Daniel Tučka, talentovaný spisovatel, vítěz několika literárních soutěží a autor knihy Umrlčí tanec, která vyšla po jeho úspěchu v Žoldnéřích fantasie. V rozhovoru s ním jsem se ptala právě na Danielovo debutové dílo, ale i na další knihu, na níž právě pracuje. A co jsem se dozvěděla?

,

Rozhovor s autorem komiksů Rolandem

Zdroj:

Zdravím a vítám vás všechny u dalšího rozhovoru. Tentokrát jsem si ke zpovědi nevybrala nikoho vyloženě z literárního světa, ale grafika Rolanda Havrana. Nicméně i jeho práce je často velice úzce se psaním spojena. Jak? To se dozvíte!

,

Rozhovor s blogovou recenzentkou Zuzzi

Zdroj:

Vítejte u dalšího rozhovoru! Tentokrát pro vás budu zpovídat oblíbenou blogerku Zuzzi, která se svým blogem My kingdom of books slaví velký úspěch a mnoho čtenářských ohlasů.

,

Rozhovor s Julií Novákovou

Zdroj:

Po delší odmlce jsem pro vás opět ukořistila zajímavou osůbku z literárního světa, která nejenom, že byla ochotna nechat se vyzpovídat a prozradit něco víc o sobě, ale dokonce ji neodradilo ani mé věčné posouvání termínů 🙂

,

Rozhovor pro Temnářku

Zdroj: morguefile.com

V rámci projektu Terezy Matouškové jsem přispěla svou troškou do mlýna při “mapování” světa literárně činných lidí.

,

Rozhovor s Janem Kotoučem

Zdroj: morguefile.com

Pro internetovou stránku spisovatele.blog.cz jsem tentokrát zpovídala nadějného českého spisovatele Honzu Kotouče, kterému brzy bude vycházet další kniha. Takže nejen fanoušci sci-fi, nastražte smysly, Honza patří rozhodně mezi ty lidi, co nám začínajícím autorům mají co říct.