Na co se můžete těšit

Zdroj: juliaamz.deviantart.com

Březen a duben budou ve znamení velkých změn. Alespoň tedy co se blogu týče.

Už dlouhou dobu kárám sama sebe za to, že se stránkám málo věnuji. Měla jsem spoustu výmluv, proč tomu tak je – práce, psaní bakalářky, vymýšlení povídek a novel do soutěží…

Nyní ale zmíněná práce v podobě roční řízené praxe končí. Pokračovat budu pouze na poloviční úvazek, což znamená úsporu času cca 20 hodin týdně. Na nedostatek času si už tedy rozhodně nebudu moct stěžovat a naopak ho hodlám jaksepatří využít a uskutečnit sliby, které jsem sama sobě dala.

A co mám tedy konkrétně v plánu?

 

1. Obnovení rozhovorů se zajímavými lidmi

V rámci znovuzavedení rubriky Rozhovory (v sekci Články) pro vás chystám interviewa s inspirativními lidmi, kteří se dlouhodobě zajímají o fantasy a sci-fi a kteří vám mohou nabídnout unikátní pohled na tyto žánry.

Rozhovory budou vycházet pravidelně každý měsíc. Tváří pro březen je talentovaná autorka sci-fi a detektivních románů Julie Nováková, která právě dokončuje svou, v pořadí již čtvrtou samostatnou, knihu a současně pracuje na příběhu pro známou sérii JFK.

 

2. Seznam soutěží

Většina soutěží v tomto roce ještě vyhlášena nebyla. Přesto pro vás chystám seznam, na kterém budou předběžná data uzávěrek nejznámějších soutěží pro žánr fantasy, scifi a hororu.

 

3. Změna struktury stránky O mně

Stránka O mně umístěná v menu vpravo nahoře si nedávno prošla jistou obnovou. Přesto i když je nyní aktuální, ráda bych ji ještě o něco víc rozšířila.

V měsíci březnu se budete moct těšit na nové podstránky v rámci této záložky jako třeba Cíle blogu nebo Já a psaní.

 

Tolik předsevzetí na březen a u dalších písmenek se na vás budu těšit zase příště!

Vaše Jíťa =o)

 

0 Odpovědi

Zanechte Odpověď

Chci se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *