Na co se můžete těšit

Zdroj:

aneb Co pro vás plánuju na měsíc duben a květen

Tentokrát plán na duben dodávám poněkud později a spojuji ho i s tím na měsíc květen. Jak se mi blíží odevzdání bakalářské práce, zjišťuju, že to zase není tak jednoduché, jak jsem si chlácholivě namlouvala. Začínám nestíhat, proto to ani s plány nebudu nijak přehánět a zůstanu hezky u země.

 

Co pro vás tedy připravuju?

 

1. Rozhovor s blogerkou Zuzzi

Pokračuji v předsevzetí, že každý měsíc na blogu přibude jeden rozhovor s někým zajímavým. Tentokrát jsem se dohodla s mladou a úspěšnou blogerkou Zuzkou, která píše velmi čtivé knižní recenze. Co mi na sebe prozradila, se budete moci dočíst už příští neděli!

 

2. Další rozšíření stránky “O mně”

Během minulého měsíce jsem se rozepsala více o sobě. Popsala jsem cíle blogu a taky přidala informace o svém milostném vztahu se psaním. Aneb všichni miluje drby, že? 😀

Tento měsíc bych vám chtěla prozradit něco málo o mých pomocnícíh-spolupracovnících, protože, i když psaní vypadá jako značně individuální činnost, budete se možná divit – není to tak! Bez lidí kolem sebe, kteří se mnou vše probírají a řeší, bych se daleko nedostala. I proto bych jim ráda touto cestou částečně poděkovala a vyjádřila tak, jak moc si jejich pomoci vážím.

 

0 Odpovědi

Zanechte Odpověď

Chci se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *