,

Ohlédnutí za besedou s mladými českými spisovatelkami

Zdroj: temnarka.blog.cz

Nejprve bych položila dvě základní otázky: Proč je dobré na podobné akce chodit a čím mě to obohatilo?

Obecně vzato nemám moc v oblibě akce, na kterých se vyskytuje hodně lidí na malém prostoru. Nicméně napsat znamená naučit se v podobném prostředí pohybovat. Proto je vždy velice poučné a inspirující se s takovými lidmi, kterým se na rozdíl od Vás podařilo svou knihu už i vydat, setkat a naučit se od nich něco, co byste vlastními zkušenostmi nabývali jen velice stěží.

Co mě ale potěšilo ze všeho nejvíc, bylo, že jsem se konečně s lidmi, které znám z internetového a blogového prostředí už hodně dlouho, mohla vidět tváří v tvář. Není nad to si popovídat hezky u jednoho stolu, dozvědět se o věcech, ke kterým se běžně přes maily či komunikaci přes chat na facebooku nedostanete, a poslechnout si pár peprných vtipů, jež jste ještě neznali.

Další otázka, která teď vyvstává, je: Kdy se bude nějaká podobná akce znovu opakovat?

Ta nejbližší, které se budu účastnit a na kterou bych Vás tímto ráda pozvala také, je Festival fantazie v Chotěboři. Zde bude křtít svou novou knihu Honza Kotouč (jeden z těch, se kterými jsem se na besedě poprvé osobně setkala) na sobotním galavečeru 7.7. Jak už z předpony gala plyne, nebude to tentokrát žádná komorní akce jako většina, kterých se běžně účastním, a Honzova kniha nebude jediná, která tu bude symbolicky polita šampaňským.

Určitě, pokud se tedy ze světa literatury chcete dozvědět víc a litujete, že Vám ušla beseda s mladými českými spisovatelkami, dorazte na festival! Bližší informace Vám dodám již brzy.

3 Odpovědi

Zanechte Odpověď

Chci se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *