Projekt “Literární deníček”

kniha, devianart
Zdroj:

Pondělí 18.6.

Práce na článku o statistice -> 705 znaků.

 

Úterý 19.6.

Článek na blog o novém vylepšení stránek nazvaný „Mohlo by Vás zajímat“ čítající 1249 znaků.

Poznámka: Dále pak odepisování na komentáře, což sice do znaků započítávat nebudu, ale rozhodně by jich nebylo málo. Nicméně jsem ráda, že komentujete a jen mě s potěšením uhánějte dál. Jsem Vám za to vděčná 🙂 .

 

Středa 20.6.

Hraní si s postavou strážného Brola, poznámky do věrného pomocníka – papírového bloku. (znaky se mi opravdu ručně počítat nechtějí 😀 )

 

Čtvrtek 21.6.

Věnování se příteli. Co si budeme povídat, nemá to se mnou jednoduché, a tudíž si to právem zasluhuje.

 

Pátek 22.6.

Ostří maendery – pořád jsem seknutá u vyprávění strážného Brola, dělal moc chytrého a povídal malé zlodějce o historii království. To by nebylo tak špatné, kdybych ji ale měla vymyšlenou a mohla to tak za něj popsat. Jinými slovy jsem seděla nad mapou Indie, která je podnebím asi nejvíce podobná Deštnému království, a vymýšlela jsem, jak se to tam asi mohlo kvůli obtížným podmínkám vyvíjet.

Dále pak pracovní článek – limit byl 1500 znaků, který jsem samozřejmě přesáhla o nějaké dvě desítky znaků.

 

Sobota 23.6.

Korektury některých chystaných scén z Přežít. Můj šikovný počítač to nějak při ukládání nezvládl a přehodil všechna ř, č, š, ě, ů na r, c, s, e, u. Tenhle jeho vtip mě přišel na takřka celé sobotní odpoledne.

 

Neděle 24.6.

Slibovala jsem si, že budu dělat něco užitečného… no a znáte to 😀

 

Celkem znaků: no pár by jich bylo, ale vzhledem k tomu, že šlo spíš o věci na blog a psaní za nějakou tu korunku k dobru, nezapočítala bych do celkového množství ani jeden. Musím být na sebe trochu přísnější, protože jinak se opravdu dál neposunu.

Když to tedy shrnu, tak tento týden zkrátka plodný nebyl, tak snad zase ten příští…

2 Odpovědi
 1. Skye
  Skye says:

  “věnování se příteli” – haha, to znám 😀 dcela chápu, že lidi po rozchodu toho hodně napíšou – jsou zdrcení a navíc mají čas (hm, trochu černý humor x))

  no a “dělat něco užitečného” se mi taky často nevydaří…
  téda, a ty přehozený písmenka – to bych asi šla mlátit hlavou do zdi!

  Odpovědět
  • Jitka
   Jitka says:

   Tak přehozená písmena jsem brala prostě jako ponaučení – nepoužívej programy ukládající text do formátu .txt, ač se ti psaní v nich líbí sebevíc! Bylo to psané v programu Q10, který má hezké černé pozadí, takže nežere moc baterky, navíc vydává zvuk, jako když píšeš na stroji. Prostě paráda. Hezky se v něm píše. Ale prostě evidentně nekamarádí s operačním systémem Windows Starter, který na malém netbooku mám.

   Jinak černý humor… jo, to se ti fakt povedlo, ale je to naprosto výstižné. Bolavé srdce je studna přetékající inspirací a čas se hodí vždy. Na druhou stranu, jsem ráda, že jsem šťastná. Těch pár(set :D) řádků, o které kvůli tomu přijdu, ráda oželím.

   Odpovědět

Zanechte Odpověď

Chci se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *