,

Rozhovor s Barborou Zouharovou

Zdroj: morguefile.com

 

Ahoj, Báro. Tvá povídka byla postavena na jednoduchosti, ale mně se moc líbila. Mohla bys prosím na úvod prozradit, jak dlouho se psaní věnuješ?

Psaní se nevěnuju. Povídky normálně nepíšu (pokud nebudeme počítat asi cca 3-4 začaté, avšak nikdy nedokončené). Nicméně zkuste do googlu zadat heslo “Hayasan” a vyjede vám pár odkazů z jedné textové hry, kam pravidelně přispívám několik let. A ano, chci tohoto prostoru využít pro malou reklamu 🙂

 

To je úplně v pořádku, to k rozhovorům vždy patří 🙂  Má druhá otázka měla mířit na to, jak ses ke psaní dostala, nicméně vzhledem k tvé odpovědi je zbytečná. Pojďme tedy rovnou na třetí. Zajímalo by mě, proč ses rozhodla psát do soutěže na mém blogu?

Chtěla jsem vyhrát nějakou knížku, měla jsem chvíli času a dokonce pár hodin k dobru. Povídku jsem totiž psala jen pár hodiny před termínem.

 

Díla psaná na poslední chvíli mají své kouzlo – a autor je pak obvykle méně ukecaný a není nutné v nich tolik škrtat. Každopádně přejdu k poslední otázce. Máš nějaké stránky či blog, kde by ostatní našli další tvá díla kromě toho, na co jsi už odkazovala výše?

Nemám, tohle je mé první dílo. Nicméně v případě, že bych se svou druhou povídkou, co plánuji napsat do další soutěže, umístila, tak nad něčím takovým popřemýšlím.

 

Musím uznat, že na první dílo je tvá povídka opravdu zdařilá. Budu ti držet palce v další soutěži a ráda si od tebe zase něco přečtu.

Díky za rozhovor i za účast v soutěži 🙂

 

Bářinu povídku si můžete přečíst —zde— pod odkazem 🙂 Hezký zážitek všem 🙂 

 

 

 

0 Odpovědi

Zanechte Odpověď

Chci se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *