,

Mohlo by Vás zajímat

Zdroj: vlastní foto

Další vychytávka pro zpříjemnění Vašeho pobytu na mém blogu – články odkazující na témata podobná těm, které jste právě dočetli.

Všichni rádi klikáme 

Přesně to by Vám řekl každý dobrý webdesignér či kodér internetových stránek. Proto cílem uživatelsky příjemných webových stránek je zajistit jejich návštěvníkům co možná nejsnadněji ovladatelný web, ve kterém se lehce a intuitivně vyznáte.

Mohlo by Vás zajímat 

Doba je rychlá a složitě hledat něco v menu je pro většinu uživatelů internetu nepohodlné a zdlouhavé. Odkazy pod článkem nesoucí označení “Mohlo by Vás zajímat” Vás nyní bleskově navedou na další poutavé povídky a články, které Vám přinesou to, co byste jinak museli pracně hledat.

Povídky na části

Další změna je u povídek na části, kde nyní nejen že najedete již zmíněné odkazy na články, které by Vás mohli zajímat, ale také je pod danou částí uveden výpis celé série. Stačí si tedy jen vybrat navazující část a pokračovat v klidu a ničím nerušeni v rozečteném příběhu.

 

Pevně věřím, že nová vylepšení uvítáte a pomohou Vám v lepší orientaci na webu. V případě dalších nápadů či připomínek, co Vám na Blogu Textařky ještě schází, se na mě určitě obraťte a napište mi své postřehy do komentářů.

Vaše Jitka – Textařka =o)

,

Sledování komentářů

Zdroj: after-the-party.deviantart.com/

Dobrá zpráva pro všechny, co rádi komentují příspěvky.

Vím, že Vás není mnoho a někteří dokonce tvrdí, že neexistujete, ale přesto se mezi Vámi najdou tací, kteří svůj názor či postřeh pod povídku nebo článek přidají.

Rozhodla jsem se Vás proto odměnit a na stránky přidat sledování reakcí na Vaše komentáře.

Nyní tady když napíšete komentář, tak se už nebudete muset koukat na stránky a sledovat, jestli se Vám na něj dostalo nějaké odpovědi. Jednuše Vám přijde e-mail i s odkazem.

No a teď zbývá jen jediné – komentovat 😉