,

Soutěže pro milovníky fantasy

Zdroj: bokka.deviantart.com

Pokud rádi píšete fantasy a chtěli byste si v těchto kruzích udělat dobré jméno, zde je seznam soutěží, do kterých vám doporučuji zaslat vaše díla:

(*) V případě, že soutěž nebyla pro letošek ještě vyhlášena, je uváděna orientační uzávěrka podle předešlého ročníku. Totéž platí i v případě maximálního počtu znaků.

Seznam soutěží byl sestaven na základě databáze PAF (Přebor autorů fantastiky). Do tabulky byly zařazeny ty soutěže, do kterých lze posílat fantasy díla a za jejichž vítězství lze obdržet 5 nebo 10 bodů.

Bližší informace o soutěžích naleznete v seznamu níže. Vzhledem k tomu, že s výjimkou Žoldnéřů fantasie ještě ostatní soutěže nebyly vyhlášeny, bude se seznam postupně aktualizovat. Podmínky jednotlivých soutěží se nicméně rok od roku mění pouze minimálně, a tudíž je jejich vypovídající hodnota velice dobrá.

Žoldnéři fantasie

Daidalos

O nejlepší fantasy

Vidoucí

Fantastická povídka

Cena Karla Čapka

Dračí řád

2 Odpovědi
  • Jitka
   Jitka says:

   Jsem ráda, když to pomůže. Měla jsem to v plánu už dlouho, jen ten čas nějak nebyl. A navíc ono se to nezdá, ale konec května je tu coby dup, takže pokud chce člověk stihnout už ty první soutěže, je nejvyšší čas začít něco vymýšlet.

   Odpovědět

Zanechte Odpověď

Chci se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *