Žít fantasy – sovy

Zdroj:

Žít fantasy

Projekt “Žít fantasy” má za cíl poukázat na krásy našeho světa. Jedná se o sérii fotek, které zachycují fantasy momenty běžného života.

Kouzlo se musí hledat nejen v knihách, ale i kolem sebe 🙂

—–

Proč to dělám?

S projektem jsem začala na jaře 2017, kdy jsem publikovala fotografie s vlky . Tentokrát jsem se v rámci projektu “Žít fantasy”  vydala na focení se sovami. Toto tematické focení jsem si ale nevybrala jen tak. Měla jsem i jinou motivaci!

Jak mnozí z vás víte, před několika lety jsem “zasvětila” svůj volný čas vášni jménem psaní. Minulý rok jsem na sobě pracovala obzvláště tvrdě a výsledkem toho je, že má snaha padla na úrodnou půdu a sklízím letos ovoce v podobě knih, v nichž mi vyšly povídky.

 

Povídkové sborníky

Žena se sovou

Pokud jste si pozorně prohlédli obrázek, jistě jste našli i titul knihy ŽENA SE SOVOU. A nyní je už asi odpověď na otázku, proč jsem si vybrala právě focení s tímto zvířetem symbolizujícím moudrost.

Povídka Ornáda, kterou v této sbírce mám, sice přímou souvislost se sovou nemá, ale její vyznění se nese právě v duchu ženské moudrosti, kterou si ženy mezi sebou předávají. A tohoto ducha jsem se snažila zachytit i na fotografiích.

Něha

Fotografie Něha z cyklu Žít fantasy

 

Upřímnost nade vše

Jelikož každý autor chce, aby ho lidé především četli, ráda bych vám závěrem tohoto článku sborník Žena se sovou doporučila. Podpoříte nejen mě, ale i další autorky, jejichž povídky spolu s tou mou v publikaci vyšly. A neříkám to jen, abych knihu prodala, ale opravdu stojí za to 🙂

Rozcestník aneb Dva důležité odkazy

  1. Knihy Dobrovský, které sborník nabízejí s příjemnou slevou a s nimiž mám v rámci knižních eshopů dobrou zkušenost
  2. Velmi podrobná recenze na portálu Fantasy Planet – to kdybyste s koupí váhali 😀
0 Odpovědi

Zanechte Odpověď

Chci se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *